Hakkımızda

Mavi Mor Danışmanlık, sizlerin yaşam alanlarınızda karşılaştığınız sorunlara hızlı ve etkin çözümler getirmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda bir araya gelen ekibimiz, sadece ülkemizde değil dünyadaki gelişmeleri de yakından takip ederek daha inovatif seçenekler ile karşınıza çıkmaktadır. Çözüm odaklı yaklaşımımız ile şimdiden pek çok residence yönetiminin çözüm ortağı olmuştur.

Konut ya da ofis fark etmeksizin yaşamın olduğu her alanda sizlerin konfor alanını genişletme çabası ile her geçen gün bir yeni hizmeti daha bünyesine katmaktadır. Bizim amacımız evinizde veya ofisinizde sizlere otel konforunu yaşatmak olduğundan hizmet kalitemiz ve hizmet sağlayan personelimiz bu alanda yeterli iş tecrübesine sahip kişilerden seçilmektedir.

Aylardır beklediğiniz konserin bilet temini ya da çok özel bir sanat galerisine giriş için gerekli kaydın oluşturulması…

Yeni taşındığınız evinizde en yakın dostunuz olarak size çevrenizdeki en iyi restoranların listesini sunmak, alışverişinizi yapmak, hatta dilerseniz özel günlerinizde evinize gelip sizin yerinize yemek servisini yapmak bile bizim için bir zevktir.

Türkiye’de alışılmışın dışına çıkarak dünya standartlarında bir concierge hizmetini sizlere otel yerine evinizde veya ofisinizde sunmak için bir araya geldik.

Bu eşsiz deneyimi bizimle paylaşmanızı umuyoruz.